کد خبر: 78

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۱/۱۶ - ۱۰:۳۱

تقدیر دانشجویان بسیجی از امام‌ جمعه زرین‌شهر و کمیته امداد لنجان

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی شهرستان لنجان با صدور بیانیه‌ای از امام‌ جمعه زرین‌شهر و کمیته امداد شهرستان لنجان به خاطر برپایی نمایشگاه دستاوردهای بومی و ترویج اقتصاد مقاومتی در منطقه تقدیر کرد. به گزارش خبرگزاری فارس از لنجان، شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی شهرستان لنجان با صدور بیانیه‌ای از امام‌ جمعه زرین‌شهر و کمیته […]

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی شهرستان لنجان با صدور بیانیه‌ای از امام‌ جمعه زرین‌شهر و کمیته امداد شهرستان لنجان به خاطر برپایی نمایشگاه دستاوردهای بومی و ترویج اقتصاد مقاومتی در منطقه تقدیر کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس از لنجان، شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی شهرستان لنجان با صدور بیانیه‌ای از امام‌ جمعه زرین‌شهر و کمیته امداد شهرستان لنجان به خاطر برپایی نمایشگاه دستاوردهای بومی و ترویج اقتصاد مقاومتی در منطقه تقدیر کرد.

در این بیانیه آمده است: به‌ طور یقین توجه به فرمایشات و رهنمودهای رهبر معظم انقلاب امام خامنه‌ای(مدظله‌العالی) و اقدام عملی به منویات معظم له در ابعاد مختلف اعم از فرهنگی، سیاسی، اقتصادی و اجتماعی است که می‌تواند مشکلات کشور را سروسامان ببخشد.

در ادامه این بیانیه می‌خوانیم: جای بسی تأمل است که دستگاه‌های اجرایی علی‌رغم توصیه‌های مکرر رهبر معظم انقلاب تاکنون اقدام مؤثر و ملموسی را در راستای تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی در شهرستان لنجان انجام نداده‌اند و برخی دیگر از مسؤولان هم به نوشتن چند مقاله و کتاب در زمینه اقتصاد مقاومتی بسنده کردند!

دانشجویان در این بیانیه تأکید کردند: اگر مسؤولان به همان چیزی که در مقالات و کتاب‌هایشان مرقوم کرده‌اند عمل می‌کردند الان وضعیت بیکاری در لنجان به این صورت نبود و الان بسیاری از جوانان در تنگنا قرار نمی‌گرفتند.

در این بیانیه می‌خوانیم: ما دانشجویان از اقدام اخیر امام‌ جمعه زرین‌شهر و رئیس کمیته امداد این شهر که در برپایی نمایشگاه دستاوردهای بومی و توجه به دغدغه‌های معیشتی مردم اقدامات شایانی را به سرانجام رساندند مراتب قدردانی و کمال تشکر را داریم چراکه با هر آنچه در توان داشتند برای تحقق مؤلفه‌های اقتصاد مقاومتی به میان آمدند.

در پایان این بیانیه آمده است: شهرستان لنجان دارای ظرفیت‌های منحصر به‌ فردی است که متأسفانه با کم توجهی مسؤولان با کاستی‌هایی مواجه شده است و علی‌رغم وجود مواهب الهی بسیار گسترده در منطقه کماکان در شرایط اقتصادی نامطلوبی به سر می‌برد، موضوعی که بسیاری از نهادهای خدمت رسان نظیر شهرداری‌ها، ادارات و دستگاه‌های ذی‌ربط به آن اذعان دارند.

به گزارش فارس، نمایشگاه دستاوردهای بومی از ۱۵ اسفندماه سال جاری کار خود را در مصلای بزرگ زرین‌شهر آغاز کرده است و تا ۲۵ اسفندماه ادامه خواهد داشت.

ارسال دیدگاه